Esimene poolaeg lõppes 1:1. 27. minutil viis Ethan Pinnock koduvõistkonna Brentfordi juhtima, neli minutit hiljem suutis Diogo Jota viigistada.

54. minutil tegi Premier League'is 100. värava löönud Mohamed Salah seisuks 2:1, Brentford vastas 62. minutil Vitaly Janelti väravaga. 67. minutil läks Liverpool Curtis Jonesi tabamusest uuesti juhtima, aga hooaja viiendat võitu ei saadud - 82. minutil hoolitses viigivärava eest Yoane Wissa.

Kuue mänguga 14 punkti kogunud Liverpool on Premier League'i liider, üks punkti vähem on Manchester Cityl, Londoni Chelseal, Manchester Unitedil ja Evertonil. Neist kõigist võib esmaspäeval mööda minna Brighton & Hove Albion, kellel on Crystal Palace'iga kohtumist viie mänguga 12 punkti.