Flora viiest väravast neli lõi Rauno Sappinen, kes tõusis Premium liiga suurimaks väravakütiks 18 tabamusega. Ühe värava vähem on löönud Henri Anier (Paide linnameeskond) ja Zakaria Beglarišvili (Levadia).

Sappinen viis Flora 4. ja 14. minutil 2:0 juhtima. 23. minutil vähendas Nikita Mihhailov A. Le Coq Arenal külalisvõistkonna kaotusseisu. 50. minutil realiseeris Sappinen penalti ning 55. minutil sahistas ta veelkord Maksim Pavlovi seljatagust.

Viimasel kümnel minutil nähti veel kahte väravat - 83. minutil skooris Transi poolelt Aleksandr Zakarliuka ja kolm minutit hiljem vormistas lõppskoori Sergei Zenjov.

Flora vähendas Premium liiga tabelis vahe liidri FCI Levadiaga üheksale punktile. Seejuures on Floral Levadiast kaks mängu vähem peetud.

Sel laupäeval kohtub Levadia Tallinna Legioniga, Flora sõidab pühapäeval külla Viljandi Tulevikule.