Liverpool mängisi võõrsil 3:0 üle Norwich City. Paljudele tavapärastele põhimeestele puhkust andnud peatreener Jürgen Klopp saatis teiste seas väljakule 18-aastased Conor Bradley ja Tyler Mortoni ning 16-aastase Kaide Gordoni. Gordoni täpseks vanuseks mängupäeval oli 16 aastat ja 351 päeva ehk temast sai Liverpooli ajaloos nooruselt viies mängija, kes võistkonda esindanud.

Ääreründajana tegutsenud Gordon mängis kõik 90 minutit ning Inglismaa meedias sai noormehe esitus ainult kiidusõnu.

Liverpooli kolmest väravast kaks kanti Takumi Minamino arvele, kes oli täpne 4. ja 80. minutil. Lisaks tegi 50. minutil skoori Divock Origi.

Manchester City mängis samal ajal 6:1 üle Wycombe Wanderersi. Kaks väravat lõi Riyad Mahrez ning korra olid täpsed Kevin De Bruyne, Phil Foden, Ferran Torres ja Cole Palmer. Seejuures oli Wycombe asunud 22. minutil Brandon Hanlani tabamusest kohtumist juhtima.