Pochettino otsustas Messi välja vahetada 76. minutil, kui seis oli 1:1. Peatreener pakkus vahetuse ajal kaasmaalasele kätt, kuid sai ründajalt vastu vaid küsiva pilgu.

L’Equipe kirjutab, et Messi ja Pochettino läbisaamine on endiselt “fantastiline” ning fännidel pole mingit põhjust muretseda. Väidetavalt oli Messi reaktsioon tingitud vaid sellest, et ta tahab igas kohtumises kõik minutid platsil veeta.

49-aastase Pochettino ja 34-aastase Messi erilised suhted olevat tingitud ka sellest, et nad on mõlemad Argentina klubi Newelli Old Boysi kasvandikud.

Prantsuse väljaande kinnitusel kulges dialoog pärast vahetust järgnevalt - treener küsis: "Kuidas läheb?", mängija vastas: "Hästi".

Pochettino tunnistas hiljem, et argentiinlane oli vaja pingile kutsuda ettevaatusabinõuna. "Otsustasime vigastuse ohu tõttu Messi väljakult ära võtta. Meil on ees tähtsad matšid ja peame teda kaitsma," ütles treener pressikonverentsil.

L’Equipe`i andmetel oli Messil esmaspäeval põlv endiselt nii valus, et ta ei saanud korralikult treenida.

PSG võitis pühapäeval Lyoni 2:1 ning jätkab Prantsusmaa kõrgliigas kuue vooru järel täiseduga.