Kodumeeskond läks kohtumist juhtima 43 minutil, kui võrku sahistas Sadio Mane. Senegali koondislane tegi sellega Premier League'i ajalugu, kui temast sai esimene mängija, kes suutnud ühe klubi vastu üheksas järjestikuses kohtumises skoorida. Ühtlasi lõi ta Liverpooli karjääri sajanda värava.

Liverpoolile kindlustasid teisel poolajal 3:0 võidu Mohamed Salah ning Naby Keita, kes olid täpsed vastavalt 78. ja 89. minutil.

Teise järjestikuse võidu teenis Londoni Arsenal, alistades võõrsil 1:0 Burnley. Kohtumise ainsa värava lõi 30. minutil karistuslöögist Martin Ödegaard.

Küll aga ei suutnud võiduseeriat pikendada Manchester City, leppides kodus Southamptoniga 0:0 viiki. Raheem Sterling sahistas küll kohtumise neljandal lisaminutil võrku, aga VAR tuvastas olukorras suluseisu.