Õhtu esimeses mängus võttis Meistrite liiga debütant Tiraspoli Sheriff kohe magusa võidu, kui alistas külla sõitnud Ukraina tippklubi Donetski Šahtari 2:0. Väravad lõid Adama Traore ja Momo Yansane.

Eriti põneva mängu pakkusid 2005. ja 2007. aasta finalistid Liverpool ja AC Milan. Inglased asusid 9. minutil Fikayo Tomori omaväravast - rikošett Trent Alexander-Arnoldi löögist - juhtima, kuid avapoolaja lõpus lasi Liverpooli kaitse kahe minuti jooksul kaks vastuväravat lüüa. Sihile jõudsid Ante Rebic ja Brahim Diaz.

Kohe teise poolaja avaminutitel suutis Mohamed Salah viigistada ning Liverpooli 3:2 võiduvärava lõi nende kapten Jordan Henderson 69. minutil, kui saatis nurgalöögi järel palli ühe puutega kauglöögist väravasse.

Surmagrupiks tituleeritud A-grupis piirdusid PSG ja Lionel Messi võõrsil Brügge vastu 1:1 viigiga, Manchester City purustas aga külla sõitnud RB Leipzigi 6:3. Ander Herrera viis küll PSG 15. minutil juhtima, ent juba tosin minutit hiljem lõi Hans Vanaken belglaste viigivärava. Leipzigit ei suutnud Inglismaal hävingust päästa ka Christopher Nkunku kübaratrikk.

Meistrite liiga debütant Sebastian Haller lõi koguni neli väravat, kui Amsterdami Ajax sai võõrsil jagu Lissaboni Sportingust 5:1.

Madridi Realile tõi võõrsil Milano Interi vastu magusa võidu Rodrygo 89. minuti tabamus.

Dortmundi Borussia võitis Istanbuli Besiktast 2:1, Atletico ja Porto tegid Hispaanias väravateta viigi.