Ronaldo sammus Unitedi eest algkoosseisus väljakule šveitslaste Young Boysi vastu. Sellega tõusis Ronaldo ühele pulgale legendaarse puuriluku Iker Casillasega. Mõistagi on juba järgmises voorus portugallasel võimalus rekord juba ainult endale krabada. Tegevmängijatest on teisel kohal Lionel Messi (Pariisi Saint-Germain), kel kirjas 149 kohtumist.

Ronaldo ja Unitedi jaoks algas tänane kohtumine suurepäraselt, kui portugallane viis 13. minutil külalised juhtima. Jõudude vahekord muutus aga 35. minutil, kui punase kaardi teenis Aaron Wan-Bissaka.

Mängu domineerima hakanud Young Boys jõudis viigini 66. minutil tänu Nicolas Moumi Ngamalaeu tabamusele. Šveitsi klubi teenis 2:1 võidu mängu viiendal lisaminutil, kui otsustava värava lõi Jordan Siebatcheu. Olukorras kerkis patuoinaks Manchesteri klubi mängumees Jesse Lingard, kes sekkus vahetusest Ronaldo asemel. Just Lingard andis valesöödu otse Siebatcheu jalale, kes palli David de Gea selja taha saatis.