Kolmanda koha hõivasid võõrustajad Rakvere Tarvast, lüües suureskoorilises kohtumises lisaajal võistkonda Immaculate Sports 114:112.

Pärnu ja Taltechi mäng algas tasavägiselt ja veel teise veerandaja keskpaigas seisid tablool viiginumbrid 32:32. Seejärel suutis pealinna tiim end poolajapausiks ette rebida 55:42. Kolmanda veerandaja lõpuks kahanes nende eduseis viiele punktile (66:61), kuid edu nad siiski hoida ei suutnud ning Pärnu kallutas matši napilt enda kasuks, kirjutab Tarva Facebooki lehekülg.

Heiko Rannula hoolealustest oli hoos Mihkel Kirves, kelle kontosse kanti 27 punkti ja 7 lauapalli. Andris Misters toetas kaaslasi 15 punktiga.

Alar Varraku juhendatud TalTechi parematena vastasid Karl Andres Matute Perner 21, Sten-Timmu Sokk 15 ja Gregor Ilves 12 punktiga. Soku arvele kogunes samuti 10 korvisöötu, ent samas patustas ta 5 pallikaotusega.

Korraliku viskekontserdi korraldasid kolmanda koha heitluses Tarvas ja ameeriklaste Immaculate Sports. Kumbki meeskond kaitsemängule ei keskendunud: poolajavaheajale mindi viigiseisul 48:48, normaalaeg lõppes tulemusega 97:97 ning Tarvas napsas lõpuks magusa 114:112 võidu.

Väljakuperemeestest tõid oskused vaka alt välja nende välistäiendused, kellest Igor Josipović viskas 25, Aleksa Nikolić 23 (10 lauapalli, 9 korvisöötu) ja Toms Ķēdis 20 punkti. Tiimi kapten Sten Saaremäel lisas 15 ja Gert Kaldmäe 13 punkti.