Laupäeva õhtul jäi Juventus 1:2 alla Napolile. Alvaro Morata viis küll kümnendal minutil Torino tippklubi juhtima, kuid teisel poolajal tõid Matteo Politano ja Kalidou Koulibaly väravad kodumeeskonnale võidu.

Juventusel on kirjas vaid üks punkt, millega jagatakse 13.-16. kohta. Napoli on alustanud hooaega täiseduga ning hoiab 9 punktiga liidrikohta.

Prantsusmaal alistas Pariisi Saint-Germain Clemonti 4:0 ja jätkab viie vooru järel täisedu 15 punktiga. Kaks väravat lõi Ander Herrera, ühe lisasid Kylian Mbappe ja Idrissa Gueye.

PSG-s tegi debüüdi suvel Itaaliaga Euroopa meistriks tulnud väravavaht Gianluigi Donnarumma. Neljapäeval MM-valiksarjas Boliivia vastu kübaratriki teinud Lionel Messi sai puhkust. Samuti ei osalenud eilses mängus tema kaasmaalased Angel Di Maria and Leandro Paredes ning Brasiilia ründeäss Neymar.