Florian Wirtz viis 9. minutil Leverkuseni juhtima, 37. minutil viigistas aga seisu Erling Braut Haaland. Kõigest kaks minutit hiljem sahistas Dortmundi poolelt võrku Jude Bellingham, kuid VAR tühistas tabamuse väravale eelnenud olukorras tehtud vea tõttu. Vaheajale läks eduseisus siiski Leverkusen, kui avapoolaja lõpus oli täpne Patrik Schick.

Teine poolaeg jätkus hoogsalt. Juba 49. minutil viigistas seisu Julian Brandt, ent loetud minutid hiljem viis Moussa Diaby Levekurseni juba 3:2 ette. Viimane sõna jäi aga Dortmundile. 71. minutil viigistas seisu Raphael Geuerrerio, kuus minutit hiljem tõi Dortmundile penaltist võidu Haaland. Norralasele oli see uuel hooajal juba viiendaks väravaks, lisaks on ta jaganud neli resultatiivset söötu.