United läks kohtumist juhtima avapoolaja teisel lisaminutil, kui võrku sahistas Cristiano Ronaldo. Torino Juventusest Manchesteri naasnud Ronaldole oli see Premier League'is esimeseks väravaks alates 2009. aasta maist. 56. minutil lõi Javier Manquillo ühe värava tagasi, aga kuus minutit hiljem viis Ronaldo taas võõrustajad ette.

80. minutil kasvatas eduseisu Bruno Fernandes, lõppseisu vormistas teisel lisaminutil Jesse Lingard.

Esmakordselt loovutas punkte Tottenham Hotspur, kaotades võõrsil 0:3 Crystal Palace'ile. Tottenhami mäng lagunes teisel poolajal. 58. minutil jäädi vähemusse, kui teise kollase kaardi teenis Japhet Tanganga.

Palace pääses 75. minutil kohtumist juhtima, kui penalti realiseeris Wilfried Zaha. Vägeva esituse tegi 84. minutil vahetusest sekkunud Odsonne Edouard, kes lõi samal minutil 2:0 ja 92. minutil seisuks 3:0.

Punktiarve avas aga Londoni Arsenal, alistades 1:0 Norwichi. Kohtumise ainsa värava lõi 66. minutil Pierre-Emerick Aubameyang.