Kohtumine oli üsna võrdne, aga suurema osa ajast hoidsid nappi edu poolakad. Mängu võtmehetk umbes poolteist minutit enne lõppu, kui Eesti koondislane Rait-Riivo Laane sai seisul 15:16 mitmel korral healt positsioonilt kaare tagant visata, aga ei tabanud. Seejärel said kaks kiiret korvi hoopis vastased.

Eesti pidi reedel kohtuma ka Sloveeniaga, aga vastaste positiivse koroonaproovi tõttu lükati matš laupäevaks.

Täpsem info Sloveenia koondise saatuse kohta tuleb laupäeva hommikul, aga praeguse seisuga on Eesti - Sloveenia matši uus aeg Eesti aja järgi kell 17.15. Õhus on ka võimalus, et Sloveenia koondis diskvalifitseeritakse ja seega pääseks Eesti oma grupis automaatselt kahe hulka ja veerandfinaali.

Eesti koondist esindavad Pariisis Rait-Riivo Laane, Jaan Puidet, Oliver Metsalu ja Karl Johan Lips. Viimati mängis Eesti EM-finaalturniiril 2014. aastal.

Eesti - Poola mäng (alates 5:34.00):