198 cm pikkune ja 29-aastane korvialune jõud tegi oma debüüdi esiliigas 2009. ja meistriliigas 2011. aastal. Viimased kolm hooaega on Mihkel olnud üheks Viimsi kandvaks jõuks, aidates meeskonnal võita esiliiga pronks- ning kuldmedalid.

Eelmisel hooajal näitas Allorg suurepärased numbreid, kogudes 27 minutiga keskmiselt 15,3 punkti ja 8,7 lauapalli.

Mihkel Allorg kommenteeris oma liitumist konkreetselt: “Olles Viimsis kolm aastat mänginud, siis meistriliigasse jõudmine on asjade loogiline jätk ning suudan kindlasti enda koha meistriliigas välja mängida. Ootan algavalt hooajalt hooajalt palju publikut saali, positiivseid emotsioone ja suurepärast organiseeritust.”

“Tegemist on mängumehega, kes annab endast alati kõik nii trennis kui ka mängudel. Mihkel teeb alati oma minutid ära võistkonnale kasulikult, olles “jokker” pakis, kes suudab oma hea käega tuua pikad korvi alt välja ja tekitada palju ruumi teistele. Tegemist on ääretult kõrge IQ-ga ja isetu mängijaga, kes suudab hoida ka head meeskonnavaimu” kommenteeris treener Tony Liivak eelmise hooaja ühe liidri jätkamist Viimsis.

Klubi tegevjuht ja partner Tanel Einaste, “Kuigi korvpalliteed alustanud mujal, on Mihkel nende aastatega mänginud ennast viimsilaseks, seda nii väljakul kui ka väljaspool seda. Mihkli jätkamine annab palju juurde nii meeskonnale kui ka organisatsioonile ja kogukonnale, kindlustades meeskonna järjepidevust. See pühendumine millega Mihkel treeningutesse ja mängudesse panustab, mängides korvpalli päevatöö kõrvalt, on selge eeskuju kõikidele meie lastele ja noortele, kuidas on parimal moel võimalik ühendada tööd, loe: õppimist, ja sporti.”