Eesti sai olümpiavõitja vastu geimides 18, 17 ja 19 punkti. Prantsusmaa suurim punktikütt oli Trévor Clévenot 13 silmaga (rünnak 56%), Théo Faure panustas 10 punkti (64%).

Eesti parimana tõi Kristo Kollo, kellel täitus täna koondises 100 mängu, 9 punkti (62%), Ardo Kreek 8 silma (60%).

Meie vastuvõtt oli 33% ja rünnak 48%, Prantsusmaal vastavalt 55 ja 60%.

Eesti koondis sai ainsa võidu Slovakkia üle tulemusega 3:2 ja jäi kolme punktiga viimaseks. Horvaatiale kaotasime 2:3 ja avamängus Lätile 1:3. Nii sakslaste kui prantslaste vastu me geimi ei võitnud.

D-alagrupi võitis Prantsusmaa täisedu 15 punktiga, järgnesid Saksamaa (11 punkti), Horvaatia (7) ja Läti (5).

Kell 17 alanud Slovakkia ja Saksamaa mängud oli õhus suurüllatus, kui Saksamaa loovutas 2:0 eduseisust kaks geimi. Saksamaa võttis siiski lõpuks oma, võites kohtumise 3:2 (20, 17, -25, -25, 9).

Prantsusmaa kohtub kaheksandikfinaalis Tšehhiga, Saksamaa läheb vastamisi Bulgaariaga, Horvaatia Sloveeniaga ja Läti Itaaliaga.

Ka ülejäänud 1/8-finaali paarid on selged: Poola - Soome, Venemaa - Ukraina, Holland - Portugal, Serbia - Türgi.