Esmalt luges ta teab mis taevatähtedest välja, et Läti alistab avavoorus Eesti. Nii ka üllatuslikult läks. Seejärel rääkis Keel väga enesekindlalt, et Eesti tuuseldab Horvaatiat nagu takutuusti – mänguks ei lähegi, Eesti võidab 3 : 0! Selle ennustusega läks, nagu ta läks. Eesti kaotas 2 : 3.

Saates „Mehed ei nuta” arutleti, kas tegu oli teadliku mentaalse töötlemisega – Keelel ja Lätil oli hädasti vaja Horvaatia võitu Eesti üle ja viimases hädas proovis nende arvates treener eestlasi uinutada mesijutuga. Tarmo Paju leidis, et Keel on asunud EM-il usinasti mõttemänge mängima, Eestile kurja nõiduma, kasutades ära soodsat võimalust ehk seda, et ta on ikkagi Eesti treener ja kohalik meedia tunneb tema vastu kõrgendatud huvi.

Eile pärast Läti 1 : 3 kaotusmängu Saksamaaga ja enne Eesti – Horvaatia matši võttis Keel raadiosaate ise jutuks ja andis lõbusa (?) vastulöögi. „Ma ei saa aru, kuidas see euronoor Paju ajab sellist juttu? Kas ühtegi minu sõna ei usuta enam?!” hurjutas Keel ajakirjanikke ja soovitas mitte otsida igas tema sõnas ja teos mingit tagamõtet. „Olin pärast Slovakkiale kaotust lihtsalt pisarateni liigutatud, puistasin intervjuud andes ajakirjanikele südant ja siis panevad nad seal sellise jutu maha... Õnneks Pahv vähemalt kogu aeg selle euronoorega kaasa ei lähe. Aga veel kord – ma teen teile oma hinge lahti ja siis sülitatakse sinna sisse...”

Vaata saadet ja otsusta ise – kas mindi üle piiri?

Delfi sporditoimetus igal juhul omalt poolt vabandab ja lubab meelt parandada.

Parandus (kell 13.07). Sporditoimetuse juht Peep Pahv ei pea õigeks, et sporditoimetus vabandab. "Vabandama peab euronoor, mitte sporditoimetus. Mina hoidsin sporditoimetuse poolt õiget joont," märkis Pahv.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid