Kohtumist alustasid paremini slovakid, võites avageimi 25:18. Ka teine geim tundus minevat Slovakkiale, kes juhtis 19:13. Seejärel algas aga lätlaste tagasitulek, kes jõudsid viigini seisul 23:23. Järgmised kaks punkti võitsid Avo Keele hoolealused samuti, viigistades seega kogu kohtumise.

Kolmas geim kuulus juba Lätile 25:13. Neljandas geimis said slovakid taas oma mängu käima, võites geimi 25:19. Otsustavas viiendas geimis lätlastel enam püssirohtu ei jagunud. Slovakkia võitis selle 15:7 ja seega kohtumise 25:18, 23:25, 13:25, 25:19, 15:7.

Slovakkide resultatiivseimaks kerkis Matej Patak 19 punktiga (+14). Peter Michalovic tõi 12 (+10), Tomaš Krisko ning Filip Gavenda kümme silma.

Üleplatsimehena tõi lätlaste Hermans Egleskalns 21 punkti (+18). Atvars Ozolinš panustas 15 (+9), Kristaps Šmits 13 (+7) ja Toms Švans 10 (+2) punkti. STATISTIKA

Saksamaa peatreener Andrea Giani jättis õige mitu põhimeest, kes eile Eesti vastu mängu tegid, täna olümpiavõitja Prantsusmaa vastu pingile. Ometi oli mäng tasavägine ja haarav. Prantsusmaa võitis avageimi 31:29, Saksamaa teise kindlalt 25:15, kuid lõpp kuulus prantslastele 25:22, 25:22.

Earvin N'Gapeth tõi võitjatele 21 punkti (+11; rünnak 55%), Jean Patry lisas 15 (+8; 54%). Üleväljameheks kerkis Saksamaa diagonaalründaja Linus Weber 27 silmaga (+21; 48%). STATISTIKA

Läti sai tabelisse ühe punkti juurde, kuid nende seis muutus väga keeruliseks. Eestile tähendab see seda, et kui Prantsusmaad ja Saksamaad keegi ei võida, siis piisab edasipääsuks igasugusest võidust Horvaatia üle. Eesti mängib Horvaatiaga teisipäeval.

Tabeliseisu puhul tuleb arvestada, et esmalt loetakse võite, alles seejärel vaadatakse punkte.