Tõeliseks trilleriks osutus kell 19 alanud mängu neljas geim, kus Läti tuli välja 12:18 kaotusseisust. Seisul 24:23 oli neil kasutada matšpall, mida siiski realiseerida ei suudetud. Horvaatia viis mängu otsustavasse faasi, võites maratongeimi 31:29.

Otsustavat geimi läks Läti 3:1 juhtima, kuid sealtmaalt anti ohjad horvaatidele üle. 11:5 peal käristas Horvaatia eduseisu juba kuuele punktile. Geim võideti teise matšpalli pealt 15:11.

Horvaatia parimana tõi Leo Andric 32 punki, Marko Sedlacek lisas 21 ja Filip Sestan 16 punkti. Läti resultatiivseimana kogus Hermans Egleskalns 21 silma, 11 punktiga toetasid teda Romans Sauss ja Atvars Ozolinš.

Homme on Lätil puhkepäev, esmaspäeval kell 17 mängitakse Slovakkiaga. Horvaatiat ootab homme raske katsumus Prantsusmaa vastu.