Eesti asus rahvusvahelise jalgpalliliidu FIFA edetabelis esikohal oleva Belgia vastu juhtima juba 2. minutil, kui Mattias Käit võitis keskväljal palli ja saatis mänguvahendi trahvikasti joonelt ilusasti paremasse nurka.

Eesti suutis mõnda aega eduseisu hoida, kuid 22. minutil tegi Hans Vanakeni pealöök seisuks 1 : 1. 29. minutil kasutas Romelu Lukaku ära Eesti kaitseliini kehva klaarimise ning viis belglased juhtima. 52. minutil näitas Lukaku taas üles osavust ja lõi oma teise värava.

64. minutil riietati Eesti kaitseliin juba täitsa lahti ning trahvikastis kombineerimise järel lükkas Axel Witsel meetri pealt palli tühja võrku. Aina enam mängu nautima hakanud belglaste viienda värava lõi 76. minutil Thomas Foket.

Eesti ei olnud ka siiski oma viimast sõna veel öelnud ning vahetusest sekkunud Erik Sorga realiseeris väravaks teise vahetusmehe Michael Lilanderi hea eeltöö.