John Egan oli võõrsil mänginud iirlased 45. minutil juhtima viinud, kuid Ronaldo vastas väravatega 89. ja 90. minutil.

36-aastane Ronaldo tõusis ühtlasi koondiste arvestuses kõigi aegade suurimaks väravakütiks 111 tabamusega. Ta möödus Iraani pallurist Ali Daeist, kes lõi 109 väravat.

Portugal juhib nelja vooru järel A-alagruppi nelja punktiga. Iirimaa pole kolme mänguga punktiarvet avada suutnud.

Läti avas G-grupis võiduarve, kui sai koduväljakul kahe Vladislavs Gutkovskise värava abil jagu Gibraltarist 3:1. Võit tuli raskelt, sest veel 85. minutil oli tablool viik 1:1. Kolmanda lätlaste värava lõi Andrejs Ciganiks 89. minutil.

Läti on nelja punktiga viiendal ehk eelviimasel kohal. Alagrupi liider Türgi viigistas Montenegroga 2:2, Holland tegi 1:1 viigi võõrsil Norraga.

Türgil on 8 punkti, nii Hollandil, Montenegrol kui Norral võrdselt 7 punkti.

D-alagrupis piirdus maailmameister Prantsusmaa koduväljakul Bosnia ja Hertsegoviina vastu 1:1 viigiga. Antoine Griezmanni värava järel jäid prantslased 51. minutil vähemusse, kui eemaldati Jules Kounde. Prantsusmaa on siiski 8 punktiga alagrupi liider.