Laupäeva avakatse pakkus eestlastele ka ühe äreva hetke, kui hüpe katsel olnud tunnelisse oli liiga kitsas ja Ford Fiesta Rally3 auto velg sisekurvis olnud betooni puudutas. Õnneks pääsesid Autosport Team Estonia liikmed sellest olukorrast vaid kerge ehmatusega.

Kui Torn – Pannas said jätkata, siis sama hästi ei läinud nende ERC Junior klassi konkurentidel Oscar Solbergil – Dale Furnissil, kes katkestasid.

Peale laupäevase avakatse intsidenti said Torn – Pannas peaaegu päeva lõpuni probleemide vabalt Barum ralli asfaldikatseid nautida. Peaaegu sellepärast, et võistluse seitsmenda katse poole peal lakkas töötamast nende auto roolivõim. Õnneks ootas kohe peale katset ees hoolduspaus, kus meeskond selle probleemi lahendas. Päeva kaks viimast katset kulges eestlastel taas muretult ning hoolimata märjemast teepinnasest, kui katsete esimesel ringil näitasid Torn – Pannas päeva lõpetanud 18,95 km pikkusel katsel päeva parimat absoluutaega, kui sõitsid välja 13. aja.

Hea katseaeg tähendas tõusu ka üldarvestuses. Päeva lõpetasid ERC Junior liidrid absoluudi 18.kohal.

"Päev oli igati äge ja eriline kirss tordile oli päeva viimane katse," sõnas Torn. "Mina olen rahul, sest tegime oma asja ja sama plaan on ka pühapäevaks."

"Huhh, laupäeva viimane kiiruskatse andis hea naeratuse näole," lisas Pannas. "Väga libe metsavahe ja šlikiga, päris hea katsumus. Sellised kiiruskatsed tuletavad meelde, et miks meile meeldib seda sporti teha. Ma olen päevaga rahul."

Pühapäeval ootab võistlejaid Barum rallil ees 6 kiiruskatset, mille jooksul läbitakse 83,74 katsekilomeetrit.