Naiste üksiksõidus oli Petrõkina (treener Svetlana Varnavskaja ) pärast lühikava neljndal kohal. Vabakava sportlasel pisut ebaõnnestus, kuid ta saavutas tugevas konkurentsis 145,32 punktiga seitsmenda koha.

Võistluse võitis andekas tulevikutäht, ameeriklanna Isabeu Levito, kes ületas ainsana 200 punkti summa. Kokku osales võistlusel 23 sportlast üle kogu maailma.

Meeste üksiksõidus oli Anna Levandi õpilane Arlet Levandi peale lühikava esitamist kolmandal kohal. Suurepärane vabakava esitus andis talle kokkuvõttes kõrge teise koha. Levandi kogus kokku 196,93 punkti.

Võistluse võitis Kanada esindaja Wesley Chiu 199,89 punktiga, kes kerkis liidriks lühikava järel. Vabakavas oli Arleti punktisumma parim, ta edestas võistluse v Chiu'd 13 punktiga (vastavalt Arletil 135,20 punkti ja Wesley’l 123,63 punkti).

Jäätants saavutasid Eesti esindajad Solene Mazingue-Marko Jevgeni Gaidajenko (treeneriks Aleksei Sitnikov ) rütmitantsus viienda koha.

Peale suurepärast vabatantsu tõusid Solene ja Marko kolmandale kohale. Sportlased olid oma esinemisega väga rahul ning ootavad põnevusega algavat sportlikku hooaega.

"Hooaja esimene suurem võistlus ja koheselt super tulemus näitab, et olen teinud suvel tublisti trenni ja et olen õigel teel," rääkis Arlet Levandi. "Sellisel tasemel võistlus on kindlasti raske ja närveerisin pisut ehk ülegi. Samas on võistlemine huvitav ja väljakutseid esitav. Igal juhul naudin uisutamist ja võistlemist ja ootan põnevusega algavat hooaega."

Arlet on viimase poole aasta jooksul teinud läbi mahuka treeningprogrammi," lisas Anna Levandi. "Keskendunud ja sihikindel töö on andnud tohutu arenguhüppe, mis teeb heameelt ja annab lootust Arleti tuleviku suhtes."

"Samuti tahaks kiita meie teisi sportlasi: Niinat, Markot ja Solene’t ja nende treenereid väga sisuka esinemise eest Courchevelis. Minule treenerina teeb eriti head meelt meie uisutamise taseme tõus," lisas ta.