"Mulle meeldib tegeleda ralliga professionaalselt ja ajada asju korralikult," kritiseeris M-Spordist lahkunud Suninen Rallit.fi vahendusel. "Testipäevi meil põhimõtteliselt polegi olnud. Me oleme viimase aastaga teinud kruusal poolteist testipäeva. Sellise numbriga ei saa ühelgi alal tipus olla."

Kuigi Suninen lahkus M-Spordist, ei tähenda see, et soomlast tänavu enam WRC-s ei näe. "Peamine eesmärk on Soome MM-rallil starti tulla. Registreerimine lõppeb tuleval teisipäeval, seega surub tähtaeg peale," avaldas ta. "Järgmiste päevade jooksul saab selgeks, mida täpsemalt teeme."

Küll aga ei soovinud Suninen avaldada, missuguse masina roolis loodab ta Soomes startida. "Võimalik variant on võistelda ka Hispaanias, kuid see eeldab päris suurt eelarvet. See oleks suur väljakutse, aga vaatame, mida teha annab," arutles ta.

Rallimehe eesmärk on 2022. aastal MM-sarjas edasi võistelda. "Ma arvan, et (tehasetiimi koht) on võimalik. Kindlasti poleks halb ka WRC2-s sõita, kui saaks korralikult ralliga tegeleda. Minu peaeesmärk on saada normaalselt tööd teha," rääkis ta. "Tahan sõita professionaalselt, mis tähendab, et vaja on korralikul arvul rallisid ja teste. See aitaks karjäärile kaasa. Tänavusel hooajal pole teste olnud ning olen hüpanud (võistlustel) ühest autost teise."

Suninen jagas käimasoleval hooajal M-Spordis teist WRC masinat prantslase Adrien Fourmax'ga. Soomlase parimaks tulemuseks tänavu on Rally Estonial saadud kuues koht.