Manchesteri klubi juhtis juba 12. minutiks kohtumist 2:0. Ilkay Gündogan viis 7. minutil võõrustajad ette, viis minutid hiljem oli täpne Ferran Torres.

Arsenali seis läks veel raskemaks 35. minutil, kui punase kaardi teenis Granit Xhaka. Avapoolaja lõpus tegi Gabriel Jesus seisuks juba 3:0. 53. minutil kasvatas eduseisu Rodri, lõppseisu vormistas kümmekond minutit enne matši lõppu Torres.

Kahe klubi vahelist klassivahet näitab seisust ehk ilmekamaltki muu statistika: pallivaldamise protsent City kasuks 81%-19%, pealelöögid 25-1, City teenis 14 nurgalööki, Arsenal mitte ühtegi.

Arsenal on Premier League'i hooaega alustanud kaotustega Brentfordile, Chelseale ja Cityle. Pealinnaklubi väravatevahe kolme mängu järel on 0:9. Cityl on kolme mänguga koos kaks võitu ja kaotus.