Bayern võitis avapoolaja Saksamaa tugevuselt viiendas liigas palliva Bremeri vastu 5:0, teisel poolajal löödi veel seitse väravat. Koguni neli väravat lõi Maxim Choupo-Moting, kes andis veel kolm väravasöötu. Jamal Musiala lisas kaks tabamust. Lisaks said jala valgeks Malik Tillman, Leroy Sane, Mickael Cuisance, Bouna Sarr, Corentin Tolisso ja õnnetu omavärava sai kirja Jan-Luca Warm.

Bremer lõpetas kohtumise kümnekesi, sest 77. minutil näidati punast kaarti Ugo Nobilele.

Bayernile oli see klubiajaloo teiseks kõige suureskoorilisemaks võiduks. Vaid korra on klubi löönud mängus rohkem väravaid, kui 1997. aastal alistati karikasarjas 16:1 DJK Waldberg.

Koroonapandeemia tõttu edasi lükkunud kohtumise võitnud Bayern oli ühtlasi viimane klubi, kes DFB-Pokalis koha 32 parema seas kindlustas. Uue ringi võistluspaaride loosimine toimub 29. augustil.