Real asus juhtima 5. minutil Gareth Bale’i väravast. Kodumeeskond jõudis 46. minutil Roger Marti tabamusest viigini ning 57. minutil viis Campana juba Levante 2:1 juhtima.

Madridi klubi peatreener Carlo Ancelotti tegi 59. minutil seejärel kolm vahetust korraga. Pingile võeti nii Bale, Eden Hazard kui ka Isco. Mängu tulid Vinicius Junior, Marco Asensio ja Rodrygo.

73. minutil lõigi Vinicius Junior 2:2 viigivärava. 79. minutil viis Rober taas Levante juhtima, kuid 85. minutil jäi viimane sõna siiski Vinicius Juniorile.

Võidupunktid teenis samal ajal tiitlikaitsja Madridi Atletico, kes alistas koduväljakul 1:0 Elche. Kohtumise ainsa värava lõi 39. minutil Angel Correa.

Atleticol on nüüd tabeliliidrina koos kuus punkti. Esmaspäeval võib nende kõrvale tõusta Sevilla, kes kohtub võõrsil Getafega.