Kohtumise ainus värav sündis juba 9. minutil, kui penalti realiseeris Dele Alli. Hooaja esimese kohtumise sai kirja ka Spursi esiründaja Harry Kane, kes sekkus 72. minutil vahetusest mängu. Suvistes kontrollkohtumistes ja senises kahes esimeses ametlikus mängus inglasest ründeäss koosseisu ei kuulunud.

Tottenhamil on kahe vooruga kõrgliigas kirjas kaks võitu. Mäletatavasti sai Londoni klubi avavoorus 1:0 jagu tiitlikaitsjast Manchester Cityst.

Küll aga loovutas punkte Manchester United, viigistades võõrsil 1:1 Southamptoniga. Southampton läks 30. minutil Unitedi poolkaitsja Fredi omaväravast kohtumist juhtima. Mason Greenwood viigistas küll 55. minutil seisu, ent enamaks United võimeline polnud.

Unitedil on kahe vooruga kirjas neli punkti, Southamptonil üks.