Naistest tuli esimesele üle finišijoone Mari Boikov (Treeningpartner) ajaga 1:07:43, teise koha sai Bret Schär ajaga 1:10:45 ja neile järgnes Hillevi Velba ajaga 1:11:29.

Sportland Kõrvemaa Metsajooksu esimene üritus toimus eelmisel aastal, kust sai alguse loodussõbralik traditsioon – iga lõpetaja saab lisaks medalile oma isikliku männiistiku, mille saab istuda endale sobivasse kohta.

Tänavu aasta osales Sportland Kõrvemaa Metsajooksul kokku 450 spordisõpra. Lisaks põhidistantsile said jooksjad end proovile panna lühemal 6 km rajal ja lühematel lastejooksudel. Stardis andis osalejatele hoogu juurde NOËP, kes ka ise läbis 6 km distantsi Kõrvemaa metsaradadel.

Järgmine osavõistlus Sportland Kõrvemaa Nelikürituse sarjast on Sportland Kõrvemaa Rattamaraton 26.septembril, millega lõpetatakse 2021 aasta hooaeg.