Martin Loo sõnul oli sel korral sõit tema jaoks ideaalne: „Eks ma lootsin, et õnnestub niimoodi üksi sõita, et saan ise tempot valida ja kontrollida. Peaeesmärk oli täna ikkagi vahefiniši ja sõidu võit, et tagada endale viimaseks etapiks sarja kokkuvõttes head šansid. Viimane etapp tuleb ka väga hästi sõita, aga nüüd on see oluliselt lihtsam. Hetkel on esimese ja teise koha vahe vaid üks punkt ja viimane etapp Kõrvemaal tuleb kindlasti huvitav," sõnas Loo, kes lubab sarja üldvõidu nimel endast maksimumi anda.

Naiste põhisõidu võidu teenis Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi) ajaga 2:13:18. Tema järel tuli teiseks Janelle Uibokand (Sportland Bottecchia Team) ajaga 2:13:34 ja kolmandaks Merili Sirvel (RR Riplased/Vitax) ajaga 2:15:29.

„Kuna võit tuli, siis võib väga rahule jääda," sõnas kiireim naisrattur. „Sõit iseenesest kulges ka mulle väga sobilikult, kuna algus oli hästi tehniline, siis ei olnud väga kiire minu jaoks ja sain kohe oma sõitu hakata sõitma. Kui Kosele jõudsime, siis oli natuke ebaõnne, et tekkis väike väsimus ja jäin pundist maha. Lõpuks sõitsin pikalt üksinda kõik selle osa, kus tahaks pundiga koos sõita. Et siis lõpp vajus veidike ära, aga kuna võit tuli, siis võib ikkagi rahule jääda," lausus Mõttus.

18 km poolmaratoni võitsid Riko Tammepuu (42:02) ja Mairit Kaarjärv (44:19). Lisaks põhisõidule ja poolmaratonile toimusid ka lastesõidud. Kokku oli rattaüritust nautimas üle 700 osaleja.

Bosch Eesti Maastikurattasarja järgmine etapp peetakse 4. septembril, mil toimub 24. Tallinna Rattamaraton, kus selguvad ka sarja käesoleva hooaja võitjad.