24-aastane Teichamnn mängis veerandfinaalis üle Tokyo olümpiavõitja Belinda Bencici (WTA 10.) 6:3, 6:2. Šveitslanna vajas kaasmaalase alistamiseks vaid 71 minutit. Võidu võtmeks oli hea serv - Teichmann võitis esimeselt pallingult 84% punktidest ega lasknud vastasel kordagi oma servi murda.

"Tundsin end algusest peale hästi. Servisin hästi, kaitsesin hästi, liikumine oli hea. Ma arvan, et täna tuli kõik hästi välja," sõnas õnnelik šveitslanna.

Eelmises ringis Naomi Osaka konkurentsist välja lülitanud Teichmanni ootab poolfinaalis mäng maailma neljanda reketi Karolina Pliškovaga, kes sai Paula Badosa (WTA 29.) vastu 7:5, 2:0 eduseisus loobumisvõidu. Hispaanlanna jättis mängu pooleli parema õla vigastuse tõttu.

Teise finalisti selgitavad maailma esireket Ashleigh Barty ja Angelique Kerber (WTA 22.).

Cincinnati turniiri poolfinaale näeb otseülekandes Delfi TV-st. Täna algusega kell 18 kohtuvad Barty ja Kerber.