Lionel Messi ja Neymarita mänginud PSG alistas reede õhtul võõrsil Bresti meeskonna 4:2.

Ander Herrera ja Kylian Mbappe väravad viisid külalised 36. minutiks 2:0 ette, enne kui Franck Honorat vähendas poolajavile eel kaotusseisu.

Veerand tundi enne kohtumise lõppu lõi Idrissa Gueye PSG kolmanda värava, millele vastas Steve Mounie. Lõppseisu vormistas vahetusest sekkunud Angel di Maria.

Augusti alguses vabaagendina PSG-ga liitunud Messi pole siiani prantslaste eest veel debüüti teinud. Suvise Copa America tõttu, kus Argentina alistas finaalis Brasiilia, alustasid nii Messi kui Neymar ettevalmistust uueks hooajaks teistest hiljem.

Eile ei teinud veel PSG eest kaasa ka Madridi Realist palgatud keskkaitsja Sergio Ramos, Itaaliaga Euroopa meistriks tulnud väravavaht Gianluigi Donnarumma oli mängule üles antud varumehena.

Prantsuse liiga esimestes voorudes oli PSG alistanud Troyesi 2:1 ja Strasbourgi 4:2.