Eesti kogus kahe päeva jooksul 295 punkti. Läti tuli 257 punktiga teiseks ja Leedu sai 250 punktiga kolmanda koha.

Reedese võistluspäeva seni parima tulemuse tegi sprinter Karl Erik Nazarov, kes tõi meeste 100 meetri jooksus ajaga 10,47 Eestile alavõidu. Nazarovi isiklik rekord on 10,42, selle tegi ta juunis Eesti meistrivõistlustel.

Naiste vasaraheite võitis Kati Ojaloo tulemusega 67.43. Oma hooaja tippmarki parandas ta 40 sentimeetriga.

Laupäeval parandas Tähti Alver kaugushüppes ühe sentimeetriga hooaja tippmarki, saades tulemuseks 6.39.

100 meetri tõkkejooksus tegi 13,41-ga korraliku esituse Grit Šadeiko. Tema isiklik rekord on 13,25.

Meeste kettaheites tõi Martin Kupper Eestile alavõidu, aga tulemus 58.52 jäi kahvatuks.