Rivo Vesiku käe all treenivad venelased võtsid 2:0 (21:18, 28:26) võidu.

Esimeses geimis nähti viigiseisu veel 15:15 peal ning viimast korda pääsesid eestlased ühe punkti kaugusele seisul 18:19. Teises geimis tulid Nõlvak ja Tiisaar välja 6:11 kaotusseisust, viigistades geimi 14:14 peal. Pingelises lõpplahenduses luhtasid eestlased viis geimpalli. Venelastele tõi teise geimi võidu Stojanovski blokk.

G-alagruppi kuulusid veel itaallased Jakob Windisch - Samuele Cottafava ja hollandlased Christian Varenhorst - Steven van de Velde, kes avavoorus omavahel kohtusid. Hollandlased võitsid matši 21:18, 25:27, 15:12.

Alagrupi teises kohtumises lähevad omavahel vastamisi avamängude võitjad ja kaotajad. Itaallased alistanud Varenhorsti ja van de Veldet ootavad kell 17 algavas matšis ees Stojanovski ja Krasilnikov.

Kolmanda koha heitluses said aga magusa võidu Nõlvak ja Tiisaar. Eestlased võitsid Windischi ja Cottafava kahes geimis 21:19, 22:20. Sellega kindlustasid Nõlvak ja Tiisaar G-grupis kolmanda koha, mis tähendab, et EM jätkub nende jaoks heitluses 24 parema seas. Kes järgmises ringis rannavõrkpalluritele vastaseks tulevad, pole veel teada.

Edasi pääsevad alagruppide kolm paremat paari. Alagrupi võitjad teenivad otsepääsme 16 parema sekka, teine ja kolmas koht jätkavad heitlust 24 parema seas.