Juuni lõpus veel maailma edetabelis kolmandal kohal asunud Halep alustas Montrealis (WTA 1000 kategooria turniir) teisest ringist, kaotades 6:2, 4:6, 4:6 ameeriklannale Danielle Collinsile (WTA 28.). 2016. ja 2018. aastal Kanadas võidutsenud Halep päästis küll neli matšpalli, kuid pidi siiski ligi kolmetunnises matšis vastase paremust tunnistama.

Palermo ja San Jose turniirid võitnud Collinsi võiduseeria on nüüd 12 mängu pikkune. Montreali avaringis oli ta 4:6, 6:1, 6:3 parem šveitslannast Jil Teichmannist.

Halep jättis French Openi, Wimbledoni ja olümpiamängud vahele sääremarja vigastuse tõttu. Oma viimase turniiri pidas ta mai keskel Roomas.

"See oli hea matš, eriti pärast paarikuulist pausi. Mängisin väga hästi ja olen kõigega rahul - see oli veidi ootamatu," rääkis Halep. "Ma lähen üha paremaks ning olen oma mängu üle positiivne. Pärast niisugust pausi on raske mängida kolm tundi kõrgel tasemel kellegi vastu, kes on võitnud palju matše."

Kolmandas ringis ehk kaheksandikfinaalis on Collinsi vastaseks Kontaveidi avaringis konkurentsist lülitanud ameeriklanna Jessica Pegula (WTA 30.), kes teises ringis alistas 1:6, 6:3, 6:2 venelanna Anastassija Pavljutšenkova (WTA 17.).

Teisest ringist pääsesid edasi ka turniiri esimene ja teine asetus ehk Arina Sabalenka (WTA 3.) ja Bianca Andreescu (WTA 8.). Sabalenka alistas 7:6 (4), 4:6, 6:4 Sloane Stephensi (WTA 62.), Andreescu oli 6:1, 3:6, 6:3 parem Harriet Dartist (WTA 172.).

Dart ja Kontaveit moodustasid paari Montrealis paarismängus, kaotades avaringis 66 minutiga 2:6, 2:6 Tšehhi duole Karolina Muchova - Karolina Pliškova.

1x
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid