Liider Levadia alistas koduväljakul 3:0 Kuressaare. Kodumeeskond juhtis 33. minutiks Rasmus Peetsoni kahest väravast 2:0. Mõlemale väravale tegi eeltöö Zakaria Beglarišvili. 57. minutil vormistas lõppseisu Robert Kirss.

Paide sai õhtuses kohtumises 3:1 jagu Viljandi Tulevikust. Paide viis avapoolaja lõpus juhtima suvine täiendus Ragnar Klavan. 68. minutil viigistas Nikita Komissarov seisu, aga 76. minutil sai taas jala valgeks Klavan. Paidele kindlustas võidu Siim Lutsu tabamus 89. minutil.

Premium liigas seitse kohtumist järjest võitnud Levadial on liidrina koos 49 punkti. Flora jääb neist üheksa punktiga maha, kuid neil on ka kolm kohtumist vähem peetud. Paide kaotab omakorda Florale ühe silmaga.