Meeste 25 meetri kiirlaskmise kvalifikatsiooni esimene voor Oleskil ebaõnnestus - 300 punktist teenis ta 284 ning lõpetas avavooru 20. kohaga. Täna ootas ees uus voor - finaali ehk kuue parema sekka pääsemiseks oleks Oleskil vaja ideaalset õnnestumist ning selle juures ka vastaste põrumist.

Peeter Olesk lasi teises kvalifikatsioonivoorus 288 silma ning lõpetas võistluse tulemusega 572. Kuue finalisti sekka see mõistagi ei viinud, eestlane sai 26 mehe konkurentsis 19. koha.

Kergejõustikuprogramm koosneb taas hommikusest ja õhtusest osast ning medalialasid jätkub mõlemasse: hommikul selgitatakse parimad välja meeste kaugushüppes ja naiste tõkkesprindis, õhtul naiste kettaheites ja 5000 m jooksus ning meeste 3000 meetri takistusjooksus.

Huvitavad mängud toimuvad ka naiste jalgpalliturniiril, mis on jõudnud poolfinaalideni: esimeses poolfinaalis on vastamisi vanad rivaalid USA ja Kanada, teises Austraalia ja Rootsi. Esimesena jõudis finaali Kanada, kes alistas USA 1:0, täpselt sama skooriga sai teises poolfinaalis võidu Rootsi.

Tõstmises peetakse naiste +87 kg klassi võistlus, kus lööb kaasa olümpiaajaloo esimene avalikult transsooline sportlane, Uus-Meremaa esindaja Laurel Hubbard. Paraku ebaõnnestus Hubbardi võistlus täielikult ning ta sai nulli.