Hispaania kaotas avaveerandi 20:25, kuid juhtis poolajaks 40:34. Tasavägise kolmanda veerandaja järel juhtisid hispaanlased 61:53. Viimasel veerandil suutis valitsev maailmameister edu hoida ning lõpuks kohtumise võita 81:71.

Hispaanlaste resultatiivseim oli Ricky Rubio 26 punktiga. Sergio Llull lisas 10, Pau Gasol ja Victor Claver üheksa silma. Gasoli arvele kogunes ka kaheksa lauapalli.

Üleplatsimeheks kerkis argentiinlaste Nicolas Laprovittola 27 punktiga. Luis Scola panustas 13 ja Facundo Campazzo 10 silmaga.

Hispaanial on kahe vooru järel kirjas kaks võitu. Argentinal vaatab vastu aga kaks kaotust. 1. augustil hakkavad alagrupis kolmanda koha peale võitlema Argentina ja Jaapan. Grupi võitja selgitavad samal päeval välja Hispaania ja Sloveenia.