Avamängus USA alistanud Prantsusmaa koondis oli esimesel veerandajal Tšehhiga tükk tegemist ja avaveerand kaotatigi 28:22. Pärast seda võtsid prantslased mängu enda kontrolli alla ning lõppskooriks jäi 97:77. Prantsusmaa resultatiivsemad olid Evan Fournier 21 ja Nando De Colo 17 punktiga, lisaks jagas De Colo kaaslastele kaheksa resultatiivset söötu. Jan Vesely viskas Tšehhi kasuks 19 ja Ondrej Balvin 18 silma.

B-alagruppi põnevuskohtumises suutis üks turniiri favoriite Austraalia 86:83 alistada Itaalia koondise. Mäng möödus väga võrdselt ning poolajale mindi Itaalia 45:44 eduseisus. Austraalia tegi otsustava vahe sisse neljanda veerandaja alguses kui Itaalia hoiti viis minutit nulli peal. Austraalia resultatiivsemad olid Jock Landale 18 punkti ja Patty Mills 16 silmaga. Itaalia poolel viskasid Simone Fontecchio 22 ja Nico Mannion 21 silma.