Ainsa Euroopa esindajana pääses veerandfinaali Hispaania, kes näitas mõneti sarnast mängu sellele, mida kuu aega tagasi pakuti EM-finaalturniiril: igas alagrupikohtumises oldi vastasest mänguliselt pigem üle, ent väravate löömisega oldi hädas. Egiptuse ja Argentinaga viigistanud hispaanlastele tõi edasipääsu ja alagrupi võidu siiski 1:0 võit teises voorus Austraalia üle.

Ülejäänud kolm Euroopa meeskonda - Rumeenia, Prantsusmaa ja Saksamaa - jäid kõik play-off'i ukse taha. Rumeenlastele sai saatuslikuks teise vooru 0:4 kaotus Lõuna-Koreale, viimase vooru eel edasipääsuvõimalustega olnud Prantsusmaa lagunes aga Jaapani vastu ning sai viimases mängus 0:4 kaotuse. Viimase vooru eel olid edasipääsušansid olemas ka Saksamaal, kes leppis aga Elevandiluuranniku vastu 1:1 viigiga.

Veerandfinaalid peetakse 31. juulil: seal kohtuvad Jaapan ja Uus-Meremaa, Hispaania-Elevandiluurannik, Lõuna-Korea ja Mehhiko ning Brasiilia-Egiptus.