31-aastane iirlane on viimased hooajad teinud koostööd Hyundaiga. Hyundai tiimis on ta aga pidanud leppima kolmanda masina jagamisega, mille tõttu on ta 2019. aastast alates saanud kirja vaid seitse MM-rallit.

Hiljutisel Rally Estonial tõestas Breen aga taas oma väärtust, kui sai teist aastat järjest Eesti MM-rallil teise koha. "Tahan jätkuvalt saada maailmameistriks, kuid saan seda teha ainult täisprogrammi alusel," rääkis Breen väljaandele Motorsport-Aktuell.

Rallye-Magazin kirjutab, et Hyundai rallitiimi boss Andrea Adamo kavatseb tulevikus panustada üha rohkem noorele Oliver Solbergile. Nii jääks aga Breenile veel vähem võimalusi enda oskuste näitamiseks.

Saksamaa meedia teatel otsustas Breen seega kuulata maad M-Spordi osas ning sai sealt ka positiivset vastukaja. Väljaanne väidabki, et tuleval hooajal hakkavad Suurbritannia tiimis põhisõitjate rolli täitma just Breen ja 26-aastane prantslane Adrien Fourmaux. Tasub rõhutada, et midagi kindlat ükski osapool uue hooaja osas välja pole hõiganud. Portaal toob samas välja, et Breeni leping Hyundaiga kehtib tänavuse aasta lõpuni ehk kontrahti ajal ta M-Spordi uue Ford Puma Rally1 masina arendamise juures kaasa ei saa lüüa.

Fourmaux on tänavu M-Spordi WRC masinaga saanud võistelda Horvaatia, Portugali ja Keenia MM-rallil. Horvaatias ja Keenias sai prantslane viienda, Portugalis kuuenda koha.