Sulgpallur Raul Must (BWF 92.) pidas oma teise alagrupikohtumise hispaanlase Pablo Abiani (BWF 51.) vastu. Paraku ei suutnud eestlane erilist vastupanu osutada ja kaotas kindlalt 0:2 (7:21; 11:21). Sellega on Musta olümpia lõppenud. Avamängus oli eestlane samuti 0:2 alla jäänud maailma kuuendale numbrile, hiinlasele Chen Longile.

Kõige esimese eestlasena oli teisipäeval võistlemas aga hoopis triatleet Kaidi Kivioja. Paraku midagi rõõmustavat see võistlus meile ei pakkunud, sest Kivioja kaotas juba rattadistantsil liidritele ringiga ja pidi võistluse pooleli jätma. Ajaloolise olümpiakulla võitis Bermudale Flora Duffy.
Sulgpallis on lootus alagrupist edasi saada Kristin Kuubal (BWF 51.), kel tuleb selleks alistada tailanna Busana Ongbamrungphan (BWF 13.). Kuuba ja Ongbamrungphani matš algab kell 12.40.

Jätkub meeste Laser-klassi purjeregatt, kus kavas on kolm sõitu. Karl-Martin Rammo hoiab pärast teist päeva kokkuvõttes 21. kohta.

Meie aja järgi kell üheksa hommikul alustas oma võistlust naiste maastikurattakrossis Janika Lõiv. Olümpiadebütant Lõiv sihtis võistluse eel kohta esikümnes, ent sai lõpuks 38 naise konkurentsis viisaka 17. koha.

Taas on stardis ka Eesti ujuja - sedapuhku Martin Allikvee, kelle 200 m rinnuliujumise start antakse kell 13.39.