C-alagrupi esimeses voorus 0:2 Austraaliale kaotanud Argentina läks sedapuhku vastamisi Egiptusega. Argentiinlased võitsid kohtumise 1:0, ainsa värava lõi 52. minutil Facundo Medina.

D-alagrupis läksid teises voorus omavahel vastamisi Brasiilia ja Elevandiluurannik. Kohtumine lõppes väravatega viigiga, kuid mõlemad koondised lõpetasid kümnekesi.

Brasiilia poolelt sai Douglas Luiz juba 13. minutil punase kaardi. Elevandiluurannik jäi kümnekesi platsile 79. minutil, kui teise kollase kaardi teenis Eboue Kouassi.

A-grupis pidasid põnevusmatši maha Prantsusmaa ja Lõuna-Aafrika Vabariik. LAV läks kohtumist juhtima nii 1:0, 2:1 kui ka 3:2, pidi lõpuks ikka prantslaste paremust tunnistama.

Prantslaste sangariks kerkis Andre-Pierre Gignac, kes lõi kübaratriki. Prantslaste võiduvärava lõi teisel lisaminutil Teji Savanier. Lõuna-Aafrika Vabariigi poolelt said jala valgeks Kobamelo Kodisang, Evidene Makgopa ja Teboho Mokoena.