Vibuspordi eelringis lasevad kõik 64 laskurit 72 noolt 70 meetri distantsilt. Eelring peetakse kahes jaos, mõlemas osas laseb sportlane 36 noolt. Nooli lastakse kuue kaupa ehk ühes osas on kavas kuus seeriat.

Pärnat hoidis kuue seeria järel 313 punktiga eelringis 49. kohta. Ta oli seni kogunud seeriates vastavalt 47, 56, 52, 53, 55 ja 50 punkti.

Teist vooru alustas Pärnat edukalt, kui sai kahes seerias järjest kirja 54 punkti. Viimases neljas seerias kogus ta vastavalt 50, 51, 52 ja 52 punkti. Seega sai eestlanna sarnaselt esimesele osale ka teises pooles 313 punkti ehk kokku kahe vooruga 626 silma. 64 sportlase seas andis see eelringis 53. koha.

Duell-laskmise esimeses ringis ehk 1/32 finaalis ootab Pärnat ees slovakitar Denisa Barankovaga, kes sai eelringis 655 punktiga 12. koha. Kohamängudega tehakse algust 27. juulil. Millal täpsemalt Pärnat võistleb, pole veel teada.

Eelringi võitis korealanna An San, kes kogus 12 seeriaga 680 punkti. Talle järgnesid kaasmaalased Jang Minhee (677 p) ja Kang Chae Young (675 p).