Eesti pääses pooleteise minutiga 6:0 juhtima, kuid sellele järgnes neljaminutiline mõõn, mille jooksul tegid külalised 15:0 spurdi. Avaveerand kuulus Islandile 24:17.

Teisel poolajal eestlaste rabe mäng jätkus ning Island kasvatas eduseisu 14-punktiliseks (41:27). Eestlased olid teinud juba 14 pallikaotust ning tabanud mängust viskeid vaid 31%-ga (Island 47%).

Kolmanda veerandi lõpuks vahe pisut vähenes - 53:65 -, kuid lõpuveerandil Eesti enam Islandi jaoks ohtlikuks ei saanud. Võitjate parimaks tõusis Styrmir Snaer Thrastarson, kes viskas üleplatsimehena 25 punkti ja hankis 15 lauapalli.

Eesti resultatiivseimana tõi Joonas Riismaa 22 punkti, Hugo Toom lisas 12 ja Kasper Suurorg 11 silma.

Mängu lõpuks kogunes Eesti koondiue arvele 21 pallikaotust (Island 19). Kodumeeskonna visketabavus mängust jäi 35% peale Islandi 47% vastu.

Island kaotas eile Soome eakaaslastele 65:86. Mäng oli tasavägine kuni viimase veerandini, mille võitsid soomlased 29:10.

Eile eestlastele kaotanud Rootsi alistas täna Soome meeskonna 71:64. See tähendab, et viimase vooru eel on kõigil koondistel tabelis võit ja kaotus.