1x
00:00

Tänased saate peateemad:

- Suur tagasivaade Rally Estoniale: Ott Tänaku fiasko Rally Estonial - kõige ehtsam oma viga? Mis jääb tal saavutada veel ülejäänud hooajal? Vaidlus Kalle Rovanperä ümber sai kiire lahenduse - kas järgmisel aastal on juba tema Ott Tänaku kõige ohtlikum vastane tiitliheitluses? Nii palju siis rallikogukonna leppimisest ehk miks otsustas Tänak avalikult ja valjult ralli korraldajaid kritiseerima asuda? Kas asja eest? Kas Sebastien Ogieri “paikapanek" Hyundai suunal oli paikapanev?

- Suur ettevaade Tokyo olümpiamängudeks: Kas jõuame mängudega ka võiduka finišini või ootab ees üks suur kaos ja veidrus? Publikut pole, koroonapositiivsed juba olemas, sportlased panevad endale ise medaleid kaela jne… Kas ja kes toob Eestile olümpiamedali? Kes tõusevad olümpiamängude suurteks sangariteks? USA korvpallikoondis oskas olümpiaturniiri eel kaotada nii Nigeeriale kui ka Austraaliale. Üllatus jälle õhus?

- Kergejõustiku juunioride EM sai suurepärase lõpplahenduse: Elisabeth Pihela ja Viktor Morozov võitsid pronksmedali. Kas ka tulevased tiitlivõistluste medalivõitjad?

Kuula ja asu "Mehed ei nuta" jälgijaks:

Vaata veel:

Saate koduleht delfi.ee/mehedeinuta
"Mehed ei nuta" Facebookis
Saatejuhtidele saab küsimusi saata Facebookis või meiliaadressile men@delfi.ee.
Kuula kõiki Delfi taskuhäälingusaateid Delfi Taskust!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid