Levadia läks avapoolaja 27. minutil Frank Liivaku penaltist juhtima. 45. minutil viis Maximiliano Ugge kodumeeskonna juba 2:0 ette. 54. minutil skooris Kalju Valeri Homutov, aga kohe samal minutil vastas Levadia poolelt Robert Kirss, kes lõi ka 14 minutit enne normaalaja lõppu Levadia neljanda värava.

Paide domineeris sarnaselt Levadiale mängu käiku ja läks 26. minutil Deabeas Nii Klu Owusu Sekyere värvast juhtima. Kuus minutit hiljem vastas Tammeka poolel Mihkel Järviste, kes lõi müüri rikošetist otse trahvilöögist värava. Rohkem skoori meeskondadel teha ei õnnestunud.

Levadia jätkab 43. punkti peal tabeli liidrina, kuid nende lähimal jälitajal Floral (39 punkti) on peetud kaks kohtumist vähem. Paide jäi viigiga tabeli tipust veelgi kaugemale. Siiski paiknevad nad kindlalt kolmandal kohal. Kalju on tabelis neljas, Tammeka kaheksas.