“Olen väga õnnelik, et Eestisse tulin ja FCI Levadiaga liitusin! Tunnen end meeskonnas väga hästi, tase on kõrge ning tingimused väga korralikud. Meeskonnas on mitmeid serblasi ning seega oli mul väga lihtne uude keskkonda sulanduda. Ootan huviga eelseisvaid mänge ja annan endast kõik, et meeskonda aidata,” ütles Mitrović Levadia kodulehekülje vahendusel.

FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko lisas omalt poolt: “Otsisime meeskonda kogenud keskkaitsjat, Milani näol saime olulise täienduse, tema kogemus räägib enda eest. Loodame, et sulandub kiiresti meeskonda, kohaneb meie taktikaga ning aitab meid maksimaalselt püstitatud eesmärkide täitmisel."

FCI Levadia uus täiendus võib oma debüüdi teha juba pühapäevases Premium Liiga kohtumise Nõmme Kalju vastu. Mitrović kannab FCI Levadia esindusmeeskonnas särki number 3.

Mitrović on FK Zemuni kasvandik, kes on mänginud Serbia kõrgliigas Belgradi klubide FK Rad ja FK Partizan ridades. Samuti on Mitrović mänginud pikka aega Türgis Mersin Idmanyurdu ja Adana Demirspori särgis.