Suurema osa kohtumisest juhtisid külalised, aga viimastel minutitel tekkis neil heade viskekohtade leidmisega raskusi. Ja kui kaks punkti juba kindlana näisid - 1.15 enne lõppu läks Phoenixi keskmängija Deandre Ayton pealt panema - seisis teel ees Milwaukee liider Giannis Antetokounmpo.

Milwaukee rünnakutel võttis ohjad üle Khris Middleton, kes viskas viimase kahe minuti ja 15 sekundiga 10 punkti. Phoenix suutis selle ajaga visata vaid neli punkti.

Middleton kerkiski 40 punktiga võitjate suurimaks skooritegijaks, Antetokounmpo arvele jäi 26 punkti, 14 lauapalli ja 8 korvisöötu.

Phoenixit vedas 42 punktiga Devin Booker, aga mängujuht Chris Paul piirdus 10 punkti ja seitsme korvisööduga. Lisaks tegi Paul viis pallikaotust, neist kõige valusama pool minutit enne lõppu, kui Phoenix oli 99:101 taga ja võiduvõimalus veel olemas.