Noorteralli meistrivõistluste etapp sõideti Island of pets Kihelkonna rahvaralli raames ning võistlusel kasutati mitmeid n-ö suure Saaremaa ralli kiiruskatsete lõike. „Katsete kohandamine rahvarallile sobivaks oli suur töö,“ rääkis rajameister Avo Reimal. „Kiiruse alla saamiseks rajasime kunstlikud takistused, kokku oli meil sel otstarbel metsakatsetele viidud 140 rehvitorni. Eks kiiruskatsete kogupikkus oli rahvaralli mõistes ka suur, 43 kilomeetrit. Sõitjate tagasiside oli positiivne, katsed meeldisid.“

Klassis J16 oli Plankeni / Lassmanni võiduaeg 43.27,8. Hanna Lisette Aabna / Jan Torn (Ford Fiesta) kaotasid neile 22,6 sekundit ning Marten Ojapõld / Rauno Rohtmets (Honda Civic) 45,8 sekundit.

J18 klassis võitsid Tammojad ajaga 42.00,2, Tony Schwarzstein / Mehis Kiiver (Honda Civic) kaotasid 1.15,7 ja Henri Ääremaa / Erkki Ääremaa (BMW 318) 6.02,7.

Rahvaralli EAL karikasarjas oli tegemist samuti neljanda etapiga. Üldvõidu võtsid nelikveoliste klassi parimad Kaspar Kibuspuu / Kaarel Mikk Subaru Imprezal. Teiste klasside parimad: Daniel Ling / Madis Kümmel (klass 2ST; BMW 320), Mirek Matikainen / Elton Gutmann (2SE; Honda Civic), Taavi Sinik / Gerald Lõoke (2VT; BMW 318is), Keven Serbin / Martin Tamm (2VE; Honda Civic), Tiina Ehrbach / Karmo Karelson (2WN, VW Golf), Ivar Burmeister / Raino Remmel (SU; VAZ-2105).