Fännide sõnul on petitsiooni algatamise põhjuseks see, et itaallased käitusid liiga füüsiliselt ja jultunult ning potentsiaalse punase kaardi olukorras anti neile ainult kollane.

"Itaallased rebisid Inglismaa mängijaid nagu orjasid. Kõik tõuked, tõmbed ja jalalöögid, kuid Itaalial lubati ikkagi võita. Kindlasti kallutatud," kommenteerisid Inglismaa fännid kohtunike tööd.

Giorgio Chiellini tirimas Bukayo Sakat

Petitsioonis seisab veel, et Itaalia oleks pidanud sellise mängupildi eest saama punase kaardi ja finaal tuleks uuesti mängida, eesotsas uue kohtunikuga, kes oleks erapooletu.

Praeguseks hetkeks on petitsioonile andnud allkirja napilt üle 100 000 inimese, kes kõik seavad kohtuniku töö hukka ja nõuavad uut finaali.

Itaalia Inglismaa vahelises mängus löödi esimene värav juba 2. minutil, kui Luke Shaw viis inglased kodupubliku ees juhtima.

Teisel poolajal alustasid aga itaallased selgelt paremini, tänu millele õnnestus meeskonnal 67. minutil Leonardo Bonucci lähilöögist seis viigistada.

Lisaaja järel oli seis ikka 1 : 1 ning mängu saatuse otsustasid penaltid, mis lõppesid Itaalia kasuks 3 : 2.