Vaatamata sellele, et Brasiilia on finaali jõudnud, hoiavad paljud brasiillased finaalis pöialt hoopis Argentinale. Täpsemalt kaptenile Lionel Messile. Nimelt pole Messi kodumaaga jätkuvalt ühtegi suurt tiitlit võitnud, aga pühapäeval on tal selleks järjekordne võimalus.

"Enne kui mind linna peal kividega surnuks visatakse, laske mul seletada. Armastan Brasiiliat ja meie jalgpalli, aga mul on ka palju argentiinlastest sõpru," selgitas sotsiaalmeedias oma nägemust Brasiilia teleajakirjanik Fabiola Andrade. "Elan Argentinale kaasa aga põhjusel, et armastan jalgpalli ja Messit. Ta peab võitma koondise särgis ka tiitli. See oleks õiglane!"

Andradega sarnast maailmavaadet jagavate brasiillaste suhtumine ajas närvi Brasiilia koondise suurima staari, ründetähe Neymari. "Olen uhkuse ja armastusega brasiillane. Minu unistus oli alati Brasiilia eest mängida ja kuulda fänne laulmas," tõlkis Daily Mail Neymari kirjutatut sotsiaalmeedias. "Ma pole kunagi rünnanud ega hakka kunagi Brasiiliat ründama, kui nad milleski võistlevad. Olgu see sport, modellindus või Oscarid."

"Kui Brasiilia on kohal, siis mina olen brasiillane. Missugune brasiillane käituks teistmoodi? Kõik on hästi, austan seda, aga kerige p***e," lisas Neymar lõpetuseks.

Brasiilia kaitseb Copa America finaalis 2019. aasta tiitlit. Kokku on nad tulnud Lõuna-Ameerika meistriks üheksal korral. Argentina on triumfeerinud võistlusel 14-l korral. Viimane Copa America tiitel pärineb aga 1993. aastast.